NÁŠ TÝM

ředitel
✉️ vojtisek@doctrina.cz
📞 737 771 473

Po vystudování TU Liberec jsem učil na státní škole než jsem se stal součástí doctrinské rodiny,  kde jsem pokračoval jako učitel a zástupce ředitele pro první stupeň. Nyní jsem přijal výzvu vést NEW Doctrinu jako ředitel.
Práce s dětmi mě maximálně naplňuje a jsem moc rád, že se mohu podílet na jejich růstu a vývoji. Volný čas rád trávím s rodinou, rádi společně sportujeme i cestujeme. Mou snahou je vytvořit NEW Doctrinu, která bude plná spokojených a nadšených rodičů, dětí i jejich učitelů.

Mgr. et Bc.

Eliška

Kejdanová

zástupkyně ředitele, učitelka
✉️ kejdanova@doctrina.cz
📞 771 297 910

Po studiu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, jsem v Praze také získala praxi v česko-anglické mateřské škole, ve které působili rodilí mluvčí společně s českými učiteli a měla jsem tedy možnost poznat, jak pozitivně děti ovlivňuje bilingvní prostředí. Na práci s dětmi oceňuji dětskou bezprostřednost, originalitu a stále dobrou náladu. Nejraději s dětmi maluji a tvořím podle jejich fantazie. Volný čas ráda trávím aktivně v přírodě, ale také s dobrou knihou.

Michelle

Novoveská Kempster

anglická učitelka

Ahoj! Jmenuji se Michelle a pocházím z Leeds v severní Anglii. Vždy mě moc zajímaly jazyky. Po absolvování Durham University s červeným diplomem z moderních evropských jazyků (chorvatština, němčina, ruština) jsem si v roce 2010 dodělala kvalifikaci učitele Cambridge CELTA. Od té doby učím angličtinu jako cizí jazyk!

Rudolfová

učitelka

Dětmi jsem tak byla obklopena od svého dětství téměř neustále. Poměrně brzy jsem věděla, že bych byla ráda, aby to tak bylo po celý můj život. Proto jsem vystudovala Pedagogické lyceum v Liberci a následně Technickou univerzitu v Liberci se specializací na učitelství pro mateřské školy. Od mala mám velmi kladný vztah k hudbě, zpěvu a divadlu. Ve svém volném čase se ráda věnuji rodině, cestování a vaření. Těším se na všechny zážitky, které spolu v MŠ prožijeme.

Aneta

Srkal

učitelka

Mimo školku trávím čas s dětmi jako vedoucí zájmového kroužku a na letních příměstských táborech. Ráda chodím na výlety po památkách i do přírody, cestuji, poznávám nová místa a trávím čas s rodinou nebo se svým kocourem. Ráda si ve volné chvíli zahraju na klavír a již od dětství mám kladný vztah k výtvarnému umění. Sama se věnuji malbě štětcem na plátno, ale zkouším i různé nové techniky. Ráda přenáším tento svůj zájem i do práce s dětmi, kde nechávám prostor jejich tvořivosti a fantazii.

ANEŽKA

SÁLOVÁ

UČITELKA

Vystudovala jsem Střední školu v Novém Boru, předškolní a mimoškolní pedagogiku. Již od dětství jsem měla přání stát se učitelkou. A to se mi splnilo. Ráda vymýšlím pro děti zajímavé pohybové hry a rozmanité činnosti, které napomáhají jejich rozvoji a které je baví. Ráda pozoruji jejich pokroky a mám radost, že jsou ve školce spokojené a těší se mezi nás. Mám velmi ráda angličtinu a snažím se v ní zdokonalovat při každodenní komunikaci s rodilými mluvčími. Ve svém volném čase ráda poslouchám hudbu a sportuji. Věnuji se zvláště stolnímu tenisu, který hraji závodně a účastním se i dětských soustředění.

Jesmin

Spaans

anglická učitelka

Ahoj! Jmenuji se Jesmin a pocházím z Adelaide v Jižní Austrálii. Baví mě pracovat s dětmi a vytvářet jim ideální prostředí pro učení a pokrok v každém věku. Zkušenosti získávám také ze soukromé výuky dětí a dospělých, které se věnuji po práci. Ve svém volném čase miluji vaření, cestování, trávení času s přáteli a videohovory se svou rodinou v Austrálii! Těším se na setkávání s novými lidmi a zejména s dětmi z naší školky.

Iva

Kohútová

Asistentka pedagoga

Po vystudování Obchodní akademie v Liberci jsem se rozhodla jít jiným směrem a tak jsem nastoupila na TUL, kde jsem získala nespočet zkušeností a znalostí v oboru Učitelství pro mateřské školy. Zvolila jsem si cestu předškolního vzdělávání i po absolvování univerzity. Proč? Práce s dětmi je mým koníčkem a zálibou. Není nad to dělat něco, co člověka baví. A právě proto jsem rozhodla připojit se do tohoto týmu!

Martina

Šulcová

vedoucí provozu
📞 771 297 812

Práce ve školce je pro mě veliká výzva. Snažím se, aby vše fungovalo bezproblémově a naše služby se neustále zkvalitňovaly. Sama mám dcerku a vidím, jak je důležité, aby děti dostaly co potřebují. Ráda jezdím na kole nebo chodím po horách. Každý den se těším na setkávání s dětmi, kolegy a rodiči v našem přátelském a krásném zázemí.

Ivana

Procházková

provozní
📞 771 297 910

Odjakživa mě to táhlo k dětem. Už jako malá holka jsem trávila spoustu času ve školce, kde učila moje maminka. Byla jsem chůvou ostatních dětí v našem širokém příbuzenstvu i blízkém okolí. Ačkoliv jsem se věnovala v minulosti jiné profesi, práce v Liberecké jazykové školce mě velmi těší. Mám dvě děti, které sportují, takže bývám často jako doprovod na těchto akcích. Velmi ráda trávím volný čas s rodinou či přáteli na výletech.

Petra

Mitlenerová

provozní

Ahoj, jsem maminkou dvou úžasných rošťáků. Už odmala jsem byla moc ráda ve společnosti dětí a děti mou přítomnost vyhledávaly. Když mé děti nastoupily do školy a do školky, jsem zjistila, že přítomnost dětí mě naplňuje a možnost nastoupit do Liberecké jazykové školky jako provozní je šancí naplnit mé poslání. Jsme aktivní rodina, milujeme rodinné výlety nejen po Čechách, rádi poznáváme historii, sportujeme, jezdíme na kole. Já sama ráda běhám, cvičím v přírodě, chodím na dlouhé túry a věnuji se zdravému životnímu stylu.

Máte dotazy? Sem s nimi.

Ředitelem školky se stane zkušený a velmi oblíbený současný učitel a zástupce ředitele ZŠ Doctriny Jan Vojtíšek. Veškeré dotazy Vám velmi rád zodpoví a nebo Vás i školkou provede.

vojtisek@doctrina.cz | 737 771 473

Více informací na webu současné školky Wattsenglish

www.english-kindergarten.eu